מורים של דרור

 

 

אבי בוטביה

 

 

 

אבי בוטביה מוביל ומנהיג תפיסה ופרקטיקה לאבחון, טיפול ושחרור בני אדם ממצוקות ומרגשות רעים, הגורמים ביום-יום לשיבוש ההחלטות והפעולות הרציונליות אצל כל אחד ואחת מאיתנו אבי נחשף לתיאוריית "יעוץ הדדי" בסוף שנות ה – 70, כשהציעו לו ללמוד דרך שתסייע לו להפוך להורה טוב יותר. מאז פיתח ושכלל את התפיסה ומזה שנים רבות הוא מטפל בקבוצות, זוגות ויחידים ומלווה ומייעץ גם לחברות עסקיות. כמו כן מנחה אבי סדנאות וקבוצות בארץ בארה"ב, ובמדינות רבות באירופה

.עופר קורנפלד

 

 

  

עופר קורנפלד יליד שנת 1963, נשוי ואב לשניים, מתגורר ברמת גן. יזם ופעיל חברתי, מהנדס תוכנה בטכניון, יזם היי-טק ותלמיד תואר שני לכלכלה באוניברסיטת ת"א. רכז המסלול ליזמות כלכלית-חברתית "בוחרים מחר" במכללת ספיר. בוגר הקורס למשחק, על במה ואל מול מצלמה בתיאטרון "החדר", בוגר··סמינר "קולות" – בית מדרש פלורליסטי ללימודי יהדות. חבר הנהלת "בית נועם" למניעת אלימות במשפחה, חבר הנהלת "התנועה לשלום ושוויון בין המינים", יו"ר מכון הטקסים החילוני ויו"ר·הועד המנהל·של "הוויה – טקס ישראלי", מקום 25 ברשימת "העבודה" לכנסת. 

 

Luiza Namizdov

לואיזה נמיצוב - לואיזה נמיצוב יפת ילידת 57 ממייסדות ארגון דרור שימשה חברה בהנהגת הארגון וכרכזת אזור. חברה בהנהגת "התנועה לגבריות חדשה" הפועלת לקידום רעיון השוויון בין המינים והגבריות החדשה-קרי להיות מה שהם רוצים ולא מה שמצפים מהם. לומדת תורה בהנאה ובשקיקה מפיו של רבי אוהד אזרחי. מורה בכיתות ללימוד יסודות ההקשבה, מלמדת מורים ואסיסטנטים של השיטה, מנחה סדנאות בנושא אהבה ויצירת יחסים בין גברים לנשים. מזה כ7 שנים מאמנת אנשים לבניית חיים טובים , ומלמדת אימון במכון "כישורים קישורים". כותבת "מדרשי שירה" והוציאה שני ספרי שירה "מחוברת לאדמה חולמת על הרוח" ו"ביום הראשון של העתיד אני החלום". נשואה לאבנר ואם לליטל ולאריק.

 

אתי כהן-מועדים

 

 

 

אתי כהן-מועדים "לאחרונה, אחרי שסיפרתי על פעילותי ב"דרור" יעוץ הדדי, נשאלתי "את עדיין צריכה את זה?" התשובה "כן! כולם צריכים את זה". קשה לי לראות איך חיי היו נראים אילולא פגשתי את "דרור" לפני כ-15 שנים. מדובר בקהילה פעילה , שיש בה חברים נפלאים, תיאוריה נבונה, אפקטיבית ופעילויות רבות ומגוונות. במקום הטוב הזה, אני מנחה כיתות, ערבי אזור, עורכת כתב העת ובעיקר לא מפסיקה ללמוד. עוסקת למחייתי בתפקיד ניהולי בחברה גדולה , אם לשניים ובת זוג."

 דניאל קריצ'מר

 

 

  

דניאל קריצ'מר ירושלמי, מורה, להוראת שפה שניה ואלטרנטיבות חינוכיות. מרצה במיומנויות למידה ברשת אורט. מאמן אישי בתחום ההעצמה המשפחתית והקבוצתית.יועץ מאז 1994, מורה לייעוץ מאז 2002. העביר קורסי יסודות, כיתות המשך, סדנאות ארציות, כיתת מורים, כיתה להעצמה כלכלית וערבי אזור רבים בתל אביב ובירושלים. תכניות: שחרור גברים, העצמת קבוצות ודיאלוג ביניהן, חקר מקום הייעוץ בין האלטרנטיבות החינוכיות.

 

פילו אבירם

 

 

 

יעקב אבירם (פילו) - החל את השתתפותו בייעוץ ההדדי לפני כשמונה עשרה שנים, ומשמש כמורה כארבע עשרה שנים. הנחה כיתות יסודות והמשך וכן הנחה קבוצות תמיכה בנושאים שונים, ביניהן קבוצה לנשים וקבוצה (נפרדת) לגברים. שימש כחבר בוועדה להקמת "דרור" ובהנהגה הראשונה. חבר בהנהגת הארגון לשנת 2008 - 2009."

 

עודד אלישב

 

 

 

עודד אלישיב- פעיל בדרור מ2004 למען שחרור אישי וחברתי. אני אדם שממצא את יומו. הפעילות שלי נובעת מתוך ידיעה ברורה מה אני רוצה לעשות בכל רגע נתון והרבה פחות מתוך חוסר ברירה ופחד. זה לא תמיד היה כך. הצלחתי לפתור המון סכסוכים פנימיים וחיצוניים בזכות העבודה על מודעות רגשית. דרך ההקשבה למדתי לקבל את פניה הרבות של אישיותי, בכול יום מחדש, תוך כוונה להגדיל את יכולת האהבה והקבלה שלי לעצמי ולאחרים.

 

מיכאל מייק גבעתי

 

 

 

ג'ינה תדמור

 

  ג'ינה תדמור

 

 

אסנת קאופמןאסנת קאופמן

 

 

אתי סמלאתי סמל